PROGRAMUL CAMPIONATULUI REPUBLICII MOLDOVA LA FOTBAL PE PLAJĂ, SENIORI, EDIȚIA  2019

[:ru]PROGRAMUL CAMPIONATULUI REPUBLICII MOLDOVA LA FOTBAL PE PLAJĂ, SENIORI, EDIȚIA  2019

Nr Data Echipe Scor Teren Ora
 01 – 09. 06. 2019 Euro Winners Cup – CS `Djoker`                                                                                                                                  or. Nazare, Portugalia
TUR       ETAPA  I
1 02. 06. 2019  „NISTRU”  –   CS „STEAUA” 11  –  1 Chişinău, Parcul Valea Morilor 9-30
2 02. 06. 2019 AO„OLIMPIA”-   „SPORTUL STUDENȚESC ULIM”      5  –  3 Chişinău, Parcul Valea Morilor 10-30
3 02. 06. 2019 CS„FULGER”  –  AO „AHILES” 5  –  4 Chişinău, Parcul Valea Morilor 11-45
4 23. 06. 2019 CS „DJOKER”  –    CS„PETREȘTI”      Chişinău, Parcul Valea Morilor 11-00
ETAPA  II
5 09. 06. 2019 CS „STEAUA” –    CS„FULGER”  4  –  6 Chişinău, Parcul Valea Morilor 9-00
6 09. 06. 2019  „SPORTUL STUDENȚESC  ULIM”   –  „NISTRU”       8  –  14 Chişinău, Parcul Valea Morilor 10-00
7 transferat CS „DJOKER” –   AO„OLIMPIA”     Chişinău, Parcul Valea Morilor  
8 16. 06. 2019 CS„PETREȘTI” –  AO „AHILES”  Chişinău, Parcul Valea Morilor 13-30
ETAPA  III
9 16. 06. 2019 CS„FULGER” –  „SPORTUL STUDENȚESC  ULIM”    Chişinău, Parcul Valea Morilor 9-00
10 16. 06. 2019 „NISTRU”  –    CS „DJOKER” Chişinău, Parcul Valea Morilor 10-00
11 16. 06. 2019 AO „AHILES” –  CS „STEAUA”   Chişinău, Parcul Valea Morilor 11-00
12 16. 06. 2019 AO„OLIMPIA”    –    CS„PETREȘTI”      Chişinău, Parcul Valea Morilor 12-00
ETAPA  IV  
13 23. 06. 2019 CS „DJOKER” –    CS„FULGER”  Chişinău, Parcul Valea Morilor 9-00
14 23. 06. 2019 SPORTUL STUDENȚESC  ULIM” –   AO „AHILES” Chişinău, Parcul Valea Morilor 10-00
15 23. 06. 2019 AO„OLIMPIA”    –   „NISTRU”  Chişinău, Parcul Valea Morilor 12-00
16 23. 06. 2019 CS„PETREȘTI”   –    CS „STEAUA”

 

Chişinău, Parcul Valea Morilor 13-00
ETAPA  V
17 29. 06. 2019 CS„FULGER”  –   AO„OLIMPIA”     Chişinău, Parcul Valea Morilor 16-00
18 29. 06. 2019 AO „AHILES” –   CS „DJOKER” Chişinău, Parcul Valea Morilor 17-00
19 29. 06. 2019 CS „STEAUA” –  „SPORTUL STUDENȚESC  ULIM” Chişinău, Parcul Valea Morilor 18-00
20 29. 06. 2019 „NISTRU”  –   CS„PETREȘTI”      Chişinău, Parcul Valea Morilor 19-00

[:ro]PROGRAMUL CAMPIONATULUI REPUBLICII MOLDOVA LA FOTBAL PE PLAJĂ, SENIORI, EDIȚIA  2019

CAMPIONATUL MOLDOVEI LA  FOTBAL  PE  PLAJĂ, SENIORI,  2019  

 DIVIZIA NAŢIONALĂ

CLASAMENT  

Locul Echipa

M

V V/pr. V/ pn. Î Golaveraj P
1 CS DJOKER Chișinău
9 9 0 0 0 82 – 26 27
2 BSC NISTRU Grătiești 10 6 0 0 4 72 – 48 18
3 AO OLIMPIA Budești
8 5 1 0 2 43 – 26 17
4 SPORTUL STUDENȚESC – ULIM
9 4 0 1 4 51 – 65 13
5 CS FULGER Ialoveni 9 4 0 0 5 33 – 48 12
6 AO AHILES Strășeni
7 2 0 0 5 36 – 47 6
7 CS PETREȘTI Ungheni 7 1 0 0 6 20 – 47 3
8 CS STEAUA Chișinău 7 0 0 0 7 14 – 44 0
Nr Data Echipe Scor Teren Ora
 01 – 09. 06. 2019 Euro Winners Cup – CS `Djoker`                                                                                                                                  or. Nazare, Portugalia
TUR       ETAPA  I
1 02. 06. 2019  „NISTRU”  –   CS „STEAUA” 11  –  1 Chişinău, Parcul Valea Morilor 9-30
2 02. 06. 2019 AO„OLIMPIA”-   „SPORTUL STUDENȚESC ULIM”      5  –  3 Chişinău, Parcul Valea Morilor 10-30
3 02. 06. 2019 CS„FULGER”  –  AO „AHILES” 5  –  4 Chişinău, Parcul Valea Morilor 11-45
4 23. 06. 2019 CS „DJOKER”  –    CS„PETREȘTI”      Chişinău, Parcul Valea Morilor 11-00
ETAPA  II
5 09. 06. 2019 CS „STEAUA” –    CS„FULGER”  4  –  6 Chişinău, Parcul Valea Morilor 9-00
6 09. 06. 2019  „SPORTUL STUDENȚESC  ULIM”   –  „NISTRU”       8  –  14 Chişinău, Parcul Valea Morilor 10-00
7 transferat CS „DJOKER” –   AO„OLIMPIA”     Chişinău, Parcul Valea Morilor  
8 16. 06. 2019 CS„PETREȘTI” –  AO „AHILES”  Chişinău, Parcul Valea Morilor 13-30
ETAPA  III
9 16. 06. 2019 CS„FULGER” –  „SPORTUL STUDENȚESC  ULIM”    Chişinău, Parcul Valea Morilor 9-00
10 16. 06. 2019 „NISTRU”  –    CS „DJOKER” Chişinău, Parcul Valea Morilor 10-00
11 16. 06. 2019 AO „AHILES” –  CS „STEAUA”   Chişinău, Parcul Valea Morilor 11-00
12 16. 06. 2019 AO„OLIMPIA”    –    CS„PETREȘTI”      Chişinău, Parcul Valea Morilor 12-00
ETAPA  IV  
13 23. 06. 2019 CS „DJOKER” –    CS„FULGER”  Chişinău, Parcul Valea Morilor 9-00
14 23. 06. 2019 SPORTUL STUDENȚESC  ULIM” –   AO „AHILES” Chişinău, Parcul Valea Morilor 10-00
15 23. 06. 2019 AO„OLIMPIA”    –   „NISTRU”  Chişinău, Parcul Valea Morilor 12-00
16 23. 06. 2019 CS„PETREȘTI”   –    CS „STEAUA”

 

Chişinău, Parcul Valea Morilor 13-00
ETAPA  V
17 29. 06. 2019 CS„FULGER”  –   AO„OLIMPIA”     Chişinău, Parcul Valea Morilor 16-00
18 29. 06. 2019 AO „AHILES” –   CS „DJOKER” Chişinău, Parcul Valea Morilor 17-00
19 29. 06. 2019 CS „STEAUA” –  „SPORTUL STUDENȚESC  ULIM” Chişinău, Parcul Valea Morilor 18-00
20 29. 06. 2019 „NISTRU”  –   CS„PETREȘTI”      Chişinău, Parcul Valea Morilor 19-00

[:]